HOGYAN VÁLJON GYERMEKED SZUPERTANULÓVÁ?

Tedd játékká a tanulást!

Képzeld el azt az állapotot, ahogy egy átlagos hétköznap este kényelmesen ücsörögsz a
fotelban, egy bögre forró teával a kezedben, és kellemes zenét hallgatva pihened ki a nap
fáradalmait.

Mindeközben a gyereket nem kell noszogatni, hogy üljön le tanulni. Saját elhatározásából dönt az ismeretszerzés mellett, csak mert élvezi.

Lehetetlennek tűnik?

Megsúgom, nem az!

A Kisiskola a digitális játékok nyújtotta élményt és a tanulást együtt, egy platformon ötvözi.

A tananyaghoz szorosan illeszkedő videótanítások és az ezekhez kapcsolódó játékos gyakorlófeladatok teszik igazán izgalmassá a tanulást.

A Kisiskola szoftverével az 1–4. osztályos gyerekek lépésről-lépésre haladva sajátíthatják el a legbonyolultabb tananyagot, anélkül, hogy ez bármi nehézséget okozna számukra.

Most mindössze 990 Ft-ért hétnapos hozzáférést kínálunk.

Csak egyetlen regisztrációra van szükség, és az összes tantárgyhoz hozzáférést kapsz!

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget!

A Kisiskola szoftvert azért hoztuk létre, hogy ez ne csak álom, hanem valóság legyen!

• Képzeld el, hogy igazán büszke lehetsz a gyermekedre, mert szorgalmas és hozza a jó jegyeket!
  • Felejtsd el a noszogatást, a játékos, izgalmas feladatokat önmagától, örömmel fogja elvégezni
  • Többé nem neked kell elmagyarázni a tananyagot, elsőtől ötödikig a kisiskola teljes tudástára egy előfizetéssel a rendelkezésetekre áll
  • Nincs többé drága korrepetálás, havi előfizetésünk mindössze egy családi mozizás áráért a tiétek lehet

NÉZZ BELE A VIDEÓKBA, MEGMUTATJUK, HOGY MŰKÖDNEK
A SZUPER JÁTÉKOS FELADATOK!

Játékos matek
Környezetismeret

KIPRÓBÁLNÁD? KATTINTS ÉS MÁRIS MEGTEHETED!

Ismerd meg a szoftvert, amellyel gyermeked szupertanulóvá válik!

Ezt bizonyítja az édesanyák véleménye is!

Havas Tímea

Nagyon féltem attól, hogy a kisfiam nehezen tud majd alkalmazkodni az iskolai közeghez, és reggelente mindig hiszti lesz. A Kisiskola feladatainak és aranyos videóinak köszönhetően izgatottan várta az iskolakezdést, és azóta is boldogan indul útnak reggelente.

Kiss Tamara

A táblagépes írástanulásnak köszönhetően sokat fejlődött a gyerek kézügyessége. Ennek köszönhetően az iskolában felülmúlja társait, a tanítónő szerint sokkal gyorsabb és jobban halad, mint az osztálytársai. Ez nyilván rendkívül boldoggá teszi őt, és minket is.

Bertalan Ibolya

Amióta a szoftvert használjuk, jobban érdeklődik a dolgok iránt, nem csak elvégzi azokat, de már várja is, hogy mikor jön a következő feladat. Elértük azt, hogy már akár fél óráig is tud koncentrálni, és van felelősségtudata a feladatvégzéssel kapcsolatban.

Gulyás Ágnes
Ötödikes fiam sokat küzd a matekkal. De a magyarázatokon és gyakorló feladatokon keresztül megérti, és élvezi a feladatokat. Pedig a Fortnite mellől áll fel, a matek kedvéért. 🙂

Kisebb fiam 3. osztályos. Kivételes gyerek, szeret tanulni. A kitűnő eredmények mellett a környezetismerettel nem boldogul. De a gyakorló feladatokat szereti. A játékokon keresztül akaratlanul is a fejábe vésődnek a válaszok a kis rókalepke táplálkozásáról, vagy a mező növényeiről.

A gyerekek már nem engem kérnek, hogy magyarázzam el amit nem értenek. Belépnek a kisiskolás profiljukba, és önállóan nézik végig a tananyagot, és játszanak a gyakorló feladatokon. Én pedig nyugodt vagyok.

MINDEHHEZ MOST EGYEDÜLÁLLÓ KEDVEZMÉNYT BIZTOSÍTUNK!

Tedd próbára a Kisiskolát!

Most mindössze 990 Ft-ért hétnapos hozzáférést kínálunk.

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget!