SZERETNÉD, HOGY GYERMEKED MAXIMUM PONTSZÁMOT ÍRJON MATEMATIKÁBÓL?

EHHEZ IDŐBEN SZERETNÉL CSELEKEDNI?

MÓDSZERTANUNK LESZ A GARANCIA!

ALÁBB MEGTALÁLOD!

SEGÍTSÉGÜNKKEL ÚGY FOGSZ SEGÍTENI GYERMEKNEK EGYMAGAD, AHOGY SENKI MÁS.

AMI A LEGJOBB,

NEM NEKED KELL MAGYARÁZNI!

MÓDSZERÜNK logikus gondolkodást FEJLESZT!

KIVÁNCSI VAGY?

NÉZZ BELE EZEKBE A VIDEÓS LEVEZETÉSEKBE!

OLVASD EL MÓDSZERTANUNKAT!

Tanulási módszertanunk a következő:

• 1) Nyomtasd ki gyermekednek az első féle típusfeladatokat. Ne aggódj, nem lesz több, mint 14 oldal. Ebben megtalálod az összes olyan feladatot, ami az elmúlt nyolc évben a felvételiken előfordultak.

• 2) Mondd gyermekednek, hogy csinálja meg, de csak azokat amit azonnal meg tud csinálni, a többit tegye félre (még idejét se pazarolja rá), majd a videós levezetésből mindent megért.

• 3) Amit magától nem tudott megoldani, annak a feladatnak nézze meg a videós levezetését és ha megértette, egyszer a videóval közösen oldja meg.

• 4)Járjatok el így az összes olyan feladattal, amit nem tudott magától megoldani.

• 5) Nyomtasd ki neki újból az összes feladatot ebből a típusból! és oldja meg őket most videós segítség nélkül. Azt is amit eddig jól tudott és azt is, amit most értett meg. MINDET

• 6) Ezt addig csináljátok, amig mindegyik hibátlan lesz.

• 7) Beletettünk 14 teljes feladatsort is, amivel leellenőrizheted gyermeked miként állná meg a helyét egy felvételin 45 perc alatt, de amíg nem szerezte meg mind a 17 típusból a rutint, addig szigorúan TILOS!

• (Egy átlagos lehetőségeket kihasználó szülő ezzel kezd! Szerencsére az ő gyerekével fog gyermeked a kívánt középiskolában a szabad székért versenyezni)

Egy hatékony segítség sikert és örömöt eredményez!
CSINÁLJÁTOK VÉGIG ÉS A JUTALOM EZ LESZ!

sikeres nyolcadikos matematika felveteli felvettek

hátralévő idő:

Nap

Óra

Perc

Mp

MOST A 160 DB TÍPUSONKÉNT NYOMTATHATÓ FELADAT ÉS A HOZZÁ TARTOZÓ 160 DB VIDEÓS LEVEZETÉS MELLÉ SZEREZD MEG A 5 DB KIEGÉSZÍTÉST, AMIVEL BETONBIZTOSSÁ TEHETED GYERMEKED SIKERES FELVÉTELÉT!

MIT CSINÁLTUNK, AMIT MÉG SENKI MÁS?

VETTÜNK EGY A/4-ES LAPOT ÉS LEÍRTUK, HOGY MIK AZOK A DOLGOK, AMIK MIATT NEM SIKERÜLHET EGY FELVÉTELI!

EZ 28 MONDAT VOLT!
MINDEGYIKRE KIDOLGOZTUNK EGY MEGOLDÁST!
EZEKET MOST EGYÜTT KEDVEZMÉNYESEN KAPOD MEG!

NÉZD MEG A TARTALMAT!

Gyakorló feladatsor!

17 féle típusfeladat,

406 oldal

A matematika felvételi nagyobb akadálynak tűnhet, mint amilyen valójában.

Miért?

A felvételi feladatsorok visszatérő típusfeladatokból állnak. Minden évben szerepelnek az alább részletezett feladatok.

Kigyűjtöttük az elmúlt 8 év felvételi és pótfelvételi feleadataiból az összes feladattípust és rendszerbe foglaltuk.

Mindegyik típushoz készítettünk új feladatokat

Ezzel a gyakorló feladatsorral lépésről lépésre, típusonként begyakorolhatja gyermeked a felvételin előforduló összes típusba tartozó feladatot.

17 féle típusfeladat

Feladattípusoként lépésről lépésre gyakorolja gyermeked ezeket a feladatokat, hogy amikor a felvételin ilyen jellegű feladatokkal találkozik, biztonságban legyen.

1. Felvételi első feladatok

17. Egyéb feladatok

VIDEÓTÁR

SZUPER HASZNOS LEVEZTŐ VIDEÓK EGY HELYEN

Kíváncsi vagy a videós levezetésekre? Nézz bele!

Ez és ehhez hasonló TOVÁBBI 159videó fog segíteni abban, hogy gyermekednek logikus gondolkodása legyen és  biztosan meg tudjon oldani minden feladatot a nyolcadikos felvételin!

MIBEN SEGÍT NEKTEK A VIDEÓTÁR?

Módszertanunk fontos része, hogy a videókból le kell másolja gyermeked a megoldás menetét. Így saját tollából lesz meg az első saját levezetése. Ettől könnyebb gyakorlás nem létezik.

Veled lehet vitatkozni, ellentmondani… a rögzített videós tanárral pedig nem lehet. Így az idegrendszered épsége érdekében határozottan megéri a videós anyagot megvenni.

Nagyon sok olyan hasznos tippet is rejtenek ezek a videók, amik által értékes plusz pontokat szerezhet a gyermeked a vizsgán.

A videókban látott és hallott dolgokra jobban emlékszik majd, mint bármire amit elmagyaráznának neki. A mai gyerekek vizuálisak! Ők már nem könyvekből tanulnak.

TEKINTSD MEG AZ 1. KIEGÉSZÍTÉST

12 TERÜLET

Ha valahol a videós magyarázatokban végképp nem ért meg valamit gyermeked mert hiányossága van, akkor csak előveszitek ezt a kiadványt és egy példán keresztül elmagyarázzuk neki az összefüggéseket, melyeket addig gyakorol, amíg elégedett nem lesz tudásával.

1. Legnagyobb közös osztó

2. Legkisebb közös többszörös

3. Törtrész számítás

4. Százalékszámítás

5. Sebesség, út, idő

6. Egyenlettel megoldható szöveges feladatok

7. Térgeometriai számítások - felszín és térfogat

8. Síkgeometriai feladatok - belső szöget és egybevágóság

9. Kördiagram

10. Törtek számegyenesen

11. Trükkös mértékegység átváltások

12. Függvények, grafikonok és pontok

2. Fogalomtár

A matematikai fogalmak ismerete nagyban hozzájárul, hogy gyermeked sikeres központi matematika felvételit írjon. A cél, hogy felvegyék a kívánt középiskolába. Ezért kidolgoztunk egy matematikai fogalomtárat, amely tartalmazza mindazokat a fontos fogalmakat, amelyek felmerülhetnek a felvételi feladataiban.

3.

Gyorsítsd gyermeked szövegértését

Ezzel a kiadvánnyal elérjük, hogy gyermeked szövegértése javuljon. Amikor a felvételin elolvassa a feladat szövegét, azonnal tudni fogja, hogy milyen adatokat kell leírnia és mik az összefüggések.

4.

Tervezzétek meg időben mikor mit kell tennetek, hogy sikerüljön!

Ezzel a térképpel megalkothatod egy ütemterv segítségével gyermeked lépéseit a sikeres felvételiig.

5.

Útmutató a sikeres felvételihez

Ezzel az útmutatóval minden hasznos információt megadunk, hogy SIKERÜLJÖN BEBETONOZNI GYERMEKED SIKERÉT!