cropped kisisklolahu logo 2020

info@kisiskola.hu

SEGÍTS GYERMEKEDNEK JOBB KEDVVEL TANULNI!

HOGYAN?

JÁTÉKOS FELADATOKKAL!

1. Játékos matematika
2. Gyorskeresés a Kisiskolában
3. Endy Boy Játék

REGISZTRÁLJ A DÍJMENTES 7 NAPRA!

MI TÖRTÉNIK A REGISZTRÁCIÓ UTÁN?

Kapsz egy e-mailt, amelyben minden információt megtalálsz a belépéssel kapcsolatban.

REGISZTRÁLJ MOST!  A REGISZTRÁCIÓD UTÁN, GYERMEKED JÁTSZVA ÉRTI MEG A TANANYAGOT.

MIT MONDANAK, AKIK MÁR HASZNÁLJÁK?

Gulyás Ágnes

Ötödikes fiam sokat küzd a matekkal. De a magyarázatokon és gyakorló feladatokon keresztül megérti, és élvezi a feladatokat. Pedig a Fortnite mellől áll fel, a matek kedvéért. 🙂

Kisebb fiam 3. osztályos. Kivételes gyerek, szeret tanulni. A kitűnő eredmények mellett a környezetismerettel nem boldogul. De a gyakorló feladatokat szereti. A játékokon keresztül akaratlanul is a fejébe vésődnek a válaszok a kis rókalepke táplálkozásáról, vagy a mező növényeiről.

A gyerekek már nem engem kérnek, hogy magyarázzam el amit nem értenek. Belépnek a kisiskolás profiljukba, és önállóan nézik végig a tananyagot, és játszanak a gyakorló feladatokon. Én pedig nyugodt vagyok.

Kiss Tamara

A táblagépes írástanulásnak köszönhetően sokat fejlődött a gyerek kézügyessége. Ennek köszönhetően az iskolában felülmúlja társait, a tanítónő szerint sokkal gyorsabb és jobban halad, mint az osztálytársai. Ez nyilván rendkívül boldoggá teszi őt, és minket is.

Havas Tímea

Nagyon féltem attól, hogy a kisfiam nehezen tud majd alkalmazkodni az iskolai közeghez, és reggelente mindig hiszti lesz. A Kisiskola feladatainak és aranyos videóinak köszönhetően izgatottan várta az iskolakezdést, és azóta is boldogan indul útnak reggelente.